Opinie i referencje - Catering Kantyny

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Dolnośląski we Wrocławiu

"Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy Catering Kantyny. Przez okres półrocznej współpracy,firma ta wspiera nas przy obsłudze szkoleń, dostarczając kanapki dla uczestników."

Global e-Business Operations Sp. z o.o.

"Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Catering Kantyny Sp. Z o.o., z którą współpracujemy od czerwca 2011 r. za owocną współpracę. Wielokrotnie zapewniła nam business lunch dla naszych pracowników i gości..."

COMPAL Electonic Europe Sp. z o.o.

"Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Catering Kantyny sp z o.o. jako profesjonalnego dostawcę usług gastronomicznych oraz solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego."

Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji

"Firma dała się poznać jako partner przewidywalny, rzetelny w realizacji zapisów umowy, elastyczny w reakcji na zmieniające się potrzeby. Posiłki spełniają umowne normy a sposób podania i utrzymanie standardów sanitarnych nie budzą zastrzeżeń."

LG Display Poland Sp. z o.o.

"Wszystkie serwowane potrawy wyglądały bardzo apetycznie i smakowały uczestnikom pikników. Miła obsługa wykazała się zaangażowaniem i doskonałą organizacją."

Takeda Pharma Sp. z o.o.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jedzenie zawsze w pełni zaspokaja nasze oczekiwania, jest bardzo smaczne i różnorodne. Obsługa jest profesjonalna i dyskretna."

TOSHIBA Television Central Europe Sp. z o.o.

"Firma Catering Kantyny Sp. z o.o. zasługuje na polecenie przy świadczeniu usług prowadzenia stołówki pracowniczej i organizacji posiłków zbiorowych."

Whirlpool Polska S.A.

"Menu zostało skomponowane z uwzględnieniem wszystkich naszych wytycznych i charakteryzowało się zarówno wysokimi walorami smakowymi, jak i estetycznymi. Na uwagę zasługuje również miła i kompetentna obsługa."

Nam warto zaufać, przekonaj się!WYBIERZ CATERING KANTYNY

O naszym cateringu eventowym świadczy zadowolenie klientów. Nie opowiadamy bajek. Precyzyjnie i konkretnie omawiamy zadania, które przyjdzie nam realizować. Dbamy o szczegóły i sprawny przepływ informacji. Zdobywanie Państwa zaufania chętnie rozpoczniemy od gratisowej degustacji. Zapraszamy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
keyboard_arrow_up